Oferta specjalna! Zdalne zarządzanie podwładnymi. Indywidualne Szkolenia Menedżerskie

– Skąd mam mieć pewność, że moi ludzie faktycznie pracują?
– Jak sprawić by wykonywali swoją pracę poprawnie?
– Jak zadbać o efektywność, skoro nie mogę nadzorować pracowników?
– W jaki sposób rozliczać podwładnych z wyników pracy?
Takie i podobne pytania zadają sobie szefowie, dla których zarządzanie rozproszonym zespołem jest nowością.

Funkcjonowanie menedżerów stało się całkiem inne w wyniku przeniesienia pracowników do domowych biur i konieczności zarządzania w warunkach pracy zdalnej. Dla osób zwykle pracujących z podwładnymi we wspólnym biurze obecna sytuacja jest ogromnym wyzwaniem.

Skutek: mnóstwo szefów spędza całe dnie „na callach” albo wideokonferencjach. Ich godziny pracy wydłużają się znacznie mimo braku dojazdów do biura. Stres – i tak niemały ze względu na niepewność wywołaną przez wirusa i związane z nim zmiany – coraz bardziej daje się we znaki. A do tego podwładni często czują się albo opuszczeni (brak wsparcia), albo przytłoczeni (nadmiar kontroli).

Po konsultacji z kilkoma top-menedżerami, z którymi od dawna współpracuję, postanowiłam zaoferować specjalne rozwiązanie, które ułatwi szefom zarządzanie ludźmi pozostającymi w domowych biurach.
Oferta jest dostępna tylko dla Stałych Klientów i Przyjaciół MAGA Consulting. Tak, by wspierać w radzeniu sobie z niecodzienną sytuacją zawodową osoby, które dobrze znam, i dla których pracuję także w normalnych „okolicznościach przyrody”. Czytelnicy Przyjaznego Coachingu są w gronie Przyjaciół – stąd informacja o tej ofercie także dla Was. 
„Do wzięcia” są wyjątkowo promocyjnie wycenione sesje: zależnie od sytuacji 200 lub 250 zł za godzinną sesję online z dostępem do całej zawartości mojego mózgu oraz wybranych materiałów szkoleniowych; do 2 sesji na osobę. Tematyka związana z zarządzaniem podwładnymi „na odległość”.

Kto chętny? – zapraszam do kontaktu. Dla firm przygotowałam profesjonalną ofertę, którą prześlę na życzenie pod wskazany adres mejlowy. Z osobami prywatnymi chyba łatwiej będzie uzgodnić wszystko telefonicznie…

Uwaga! Oferta aktualna tylko do 10. kwietnia 2020. Realizacja sesji od momentu zamówienia do końca kwietnia br. Dostępność zależy od liczby zgłoszeń. Czyli kto pierwszy ten ma większą szansę 😆 
Kontaktując się ze mną wskaż w jaki sposób dotarła do Ciebie ta oferta!

Wszystkiego zdrowego!     Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *