Bilans pięciolatka – sukcesy, podziękowania, refleksje…

Uwierzycie, że Przyjazny Coaching właśnie kończy 5 lat?! Poważna sprawa, prawda?
Dlatego dziś podrzucam krótkie podsumowanie i trochę ważnych dla mnie podziękowań.

No to tak: 😀 

 • Nieustająco jestem wdzięczna Trzem Matkom mojego bloga. Pisałam o Nich tutaj https://przyjaznycoaching.pl/pytania-i-odpowiedzi (w części „O blogu”). Bez Was ten blog mógłby nie powstać. Kiedy daaaawno temu Katarzyna Montgomery wspomniała, że mogłabym pisać bloga (wtedy jeszcze nie coachingowego) byłam tak zdziwiona, że pomysł kiełkował kilka lat;-) Gdy odważyłam się pisać pierwsze teksty Iwona D. Bartczak udzieliła mi gościny w internetowej (i nie tylko) społeczności Business Dialog, z którą od lat zacieśniam współpracę na różne sposoby. Tam przekonałam się, że są tacy, którzy lubią „mnie czytać”. A Iwona nieustająco pilnuje żebym – mimo własnej blogowej przestrzeni – pisała dla Business Dialog. Przed wystartowaniem z Przyjaznym Coachingiem słuchałam opowieści Beaty Sokołowskiej o Jej blogu i wymyślałam swojego. Odbywało się to głównie w ramach spacerów „nordic coaching”, za którymi nieustająco tęsknię, bo zawsze były terapeutyczno-inspirujące.
 • Napisałam dobrze ponad 100 tekstów. W moim komputerowym archiwum dzisiejszy wpis ma nr 130. Oczywiście mam na myśli tylko artykuły bloga.
 • Uruchomiłam fanpejdża na FB, bo już po kilkunastu tekstach okazało się, że części z Was łatwiej zajrzeć tam niż zaprenumerować newsletter. Iwona Bobrowska-Budny dziękuję za mobilizację! Nadia Kirov – BARDZO dziękuję za niezbędne wskazówki, bez nich pewnie bym do tej pory warczała na FB 😉
 • Trochę oswoiłam internet. Ale bez Mądrej Opieki Informatycznej oraz Dobrego Grafika nie umiem się obyć. Stąd wieeelkie podziękowania dla: Ani Rayzacher z CHM Studio, która zadbała m.in. (ale nie tylko;-) o wygląd bloga, Maćka Biernackiego, który odzyskał „wyparowany w kosmos” newsletter i planuje kolejne działania jak tylko odzyska moce przerobowe, Izy Śliwoń, której captcha zatrzymuje szaleństwo niechcianych komentarzy z jeszcze bardziej niechcianymi ofertami. To Wasze działania – w bardzo dużym stopniu niekomercyjne – kilkakrotnie ratowały istnienie tego bloga!
 • Mam rosnącą grupę Stałych Czytelników i Stałych Polubiaczy. Czasem to te same osoby:-) Kasia, Agnieszka, Tomek, Joanna, Piotr, Anna, Lena, Łukasz, Lidka, Paweł, Clara, Agata, Jarek i inni… BARDZO Wam wszystkim dziękuję. Co ciekawe wśród osób, które „do mnie” regularnie zaglądają są i moi obecni klienci coachingowi, i byli klienci (coachees, uczestnicy szkoleń, webinarów, konferencji itp.), i koledzy po fachu, i osoby, z którymi nigdy nie zetknęłam się osobiście. Czasem, na jakiejś konferencji, ktoś podchodzi i się „ujawnia”. To zawsze ogromnie miłe spotkania.
 • Regularne tworzenie postów i spora grupa wiernych Czytelników dodały mi odwagi do pisania w poważniejszych miejscach. Wynikła z tego m.in. bliska współpraca z renomowanym magazynem „Personel i Zarządzanie”.
 • Wszystko co piszę ma bardzo praktyczny wymiar. Staram się by teksty były przydatne, niosły treść, z której każdy może skorzystać. Wygląda na to, że takie podejście się podoba;-) Ale „jakby co” to sugestie mile widziane!
 • Przyjazny Coaching stał się moją wizytówką. Pojawiają się klienci coachingowi, którzy znają mnie głównie z bloga lub trafili na bloga by poznać mnie lepiej, po tym jak zetknęli się z moim nazwiskiem w innych miejscach. Zdarza mi się również zapraszać potencjalnych klientów do zerknięcia na bloga w celu zorientowania się „co ja jestem za jedna”;-)
 • Oczywiście nieustająco liczę kolejnych subskrybentów Newslettera oraz polubienia fanpejdża na FB. Wszyscy Nowi widziani równie mile jak Dotychczasowi! Zapraszam i Wy też zapraszajcie w moim imieniu, please!

Urodziny = życzenia.

 • Życzę nam wszystkim, byśmy przebrnęli przez czas korona-zawieruchy i wyszli z niej w jak najlepszej formie. Fizycznej, psychicznej, zawodowej, rodzinnej…
 • Życzę nam żeby każdy z Was i Waszych Znajomych, kto zastanawia się nad coachingiem znalazł odwagę i czas, by skontaktować się ze mną i rozważyć możliwości.
 • Życzę nam też (najbardziej oczywiście sobie, ale korzyści będą z pewnością szersze;-) żeby rzetelny, etyczny coaching miał coraz lepszy PR i aby przyciągał świetnych fachowców do roli coachów oraz ciekawych ludzi do roli coachees.
 • Życzę nam mnóstwa fajnych marzeń i wiele frajdy podczas ich spełniania.
  Do zobaczenia! W internecie i w realu 😆 
  Agnes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *