Dobre adresy od Mikołaja;-)

Jednym z fantastycznych skutków ubocznych mojej pracy jest to, że poznaję Świetnych Ludzi. Wieeeem, powtarzam do już od dawna. Ale ostatnio spotkałam kilka kobiet (panowie, gdzie jesteście???), które realizują swoje pomysły i pasje, produkując różne cudeńka. O tej porze roku szczególnie przydatne, bo przecież niemal każdy z nas kupuje upominki dla swoich bliskich. Dlatego dziś odstawiam na bok coaching (choć gdyby ktoś z Was chciał sobie zafundować w prezencie taką pracę to zapraszam;-). W zamian podpowiem Wam gdzie szukać wyjątkowych upominków z duszą.

 

Ważne! W każdym z tych miejsc można zamówić produkty zindywidualizowane, robione na zamówienie, z dobranymi według potrzeb wzorami i kolorami!!! Albo kupić gotowe, wybrane na podstawie zdjęć lub „wizji lokalnej”;-)

Biżuteria MOJA (ozdoby)
https://www.facebook.com/bizuteriaMoja/?hc_ref=ARRWeO0tDG767jgpJZMqhN3UrWZPGROhMcedG_o_JK_s6D11DZGZtY7GuYKNVCdBpkw&fref=nf
Magdalena Harassek-Jakubiec tworzy biżuterię od niedawna. Niemal każde zdjęcie Jej „dziełek”, jakie widzę, wywołuje uśmiech. Bo są z jednej strony zwyczajne, z dostępnych materiałów i w dostępnych cenach. A z drugiej niezwykłe, bardzo indywidualne, różniące się ogromnie od niby-podobnych, widocznych w wielu sklepach i na licznych stronach internetowych. Magda ma wyjątkowe wyczucie smaku a Jej eksperymenty są delikatne. W efekcie robi bransoletki (jedną już mam!) oraz naszyjniki i kolczyki wyjątkowe, niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju. A przy tym eleganckie, pozbawione zbyt ryzykownej ekstrawagancji i chyba ponadczasowe…

O!tuleni (również ozdobne;-)
https://www.facebook.com/katarzyna.smiarowska.33/about?lst=1422424242%3A100000066170381%3A1512129348
Katarzyna Śmiarowska chroni przed chłodem. I materiałami, i wzorami oraz barwami. Ręcznie wydziergane kamizele, szale, chusty, czapki, rękawiczki, sakiewki… i sama nie wiem co jeszcze. Dla dużych i małych. Kiedy zobaczyłam je pierwszy raz wzbudziły mój zachwyt. I ciągle jestem zachwycona. Umiejętności i gust Kasi sprawiają, że o!tulenie zyskuje inny wymiar. Wielobarwne „zawijasy” pozwalają cieszyć się ciepłem i kolorem. A przytulne szarości pozwalają się nieco ukryć.

Trykot (zdobi, choć nieco inaczej…)
https://www.facebook.com/Trykot/?fref=ts
http://www.trykot.com/page.php?gid=1
Izabela Kot szyje torby, jak sama pisze, „z pasji do szycia i nadmiaru kreatywnych pomysłów”. Wcale nie są trykotowe. Te, które widziałam, to fantastyczne kompozycje z różnego rodzaju płótna. Nietypowego bo grubego, pochodzącego np. z dawnych wojskowych worków. Niektóre z kieszeniami z prawdziwych, skórzanych kabur. Albo z łańcuszkami do zawieszenia na ramieniu. Recycling w świetnym stylu. Także dla panów. Co podkreślam, bo wydaje mi się, że wielu mężczyznom będą się ogromnie podobać a prezent dla faceta zwykle trudniej znaleźć…

Reset (zdobi wnętrza)
https://www.facebook.com/resetpoint/?fref=ts
http://www.sklep.resetpoint.pl/
Agata Hasiak od lat „resetuje” meble i dodatki do wnętrz. Vintage plus współczesność. Od stołów i foteli po kubki i kalendarze. Każdy przedmiot wyjątkowy. Można wyposażyć całe wnętrze lub dodać mu smaku jednym, wyjątkowym akcentem. Można przypomnieć komuś wyjątkowe chwile „z tamtych lat”. Bo Agata ożywia przeszłość i zaprasza ją do naszego „tu i teraz”.

Jeszcze bez nazwy…ale już zdobi wnętrza. I ukrywa skarby;-)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009263659807&fref=ts
Monika Lasota zdobi pudełka. Różne-różniste. Małe, duże, kwadratowe, prostokątne, okrągłe a nawet ażurowe. Mam cudny chustecznik (to takie coś, w czym można ukryć pudełko z chusteczkami higienicznymi) zrobiony przez Monikę. Świetnie wygląda i bardzo cieszy;-) A do tego jest przydatny (nie lubię „zakurzałek”). Wybór zdobienia można powierzyć Monice. Można też wskazać np. barwy czy rodzaj wzoru. I zamówić dowolną liczbę pudełek – od jednego małego po wiele dużych. Na fejsbukowym profilu Moniki znajdziecie również zdjęcia bransoletek i lampek, którym nadała wyjątkowy charakter.

Dziewczyny – Magda, Kasia, Iza, Agata, Monika – gratuluję Wam świetnych pomysłów i trzymam kciuki za liczne sukcesy! A Czytelników zachęcam do obejrzenia i…sami zdecydujcie co potem?
PS. Celowo nie umieszczam zdjęć. Bardzo Was zachęcam do kliknięcia podanych linków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *