Dobre adresy od Mikołaja;-)

Jednym z fantastycznych skutków ubocznych mojej pracy jest to, że poznaję Świetnych Ludzi. Wieeeem, powtarzam do już od dawna. Ale ostatnio spotkałam kilka kobiet (panowie, gdzie jesteście???), które realizują swoje pomysły i pasje, produkując różne cudeńka. O tej porze roku szczególnie przydatne, bo przecież niemal każdy z nas kupuje upominki dla swoich bliskich. Dlatego dziś odstawiam na bok coaching (choć gdyby ktoś z Was chciał sobie zafundować w prezencie taką pracę to zapraszam;-). W zamian podpowiem Wam gdzie szukać wyjątkowych upominków z duszą.

 

Ważne! W każdym z tych miejsc można zamówić produkty zindywidualizowane, robione na zamówienie, z dobranymi według potrzeb wzorami i kolorami!!! Albo kupić gotowe, wybrane na podstawie zdjęć lub „wizji lokalnej”;-)

Biżuteria MOJA (ozdoby)
https://www.facebook.com/bizuteriaMoja/?hc_ref=ARRWeO0tDG767jgpJZMqhN3UrWZPGROhMcedG_o_JK_s6D11DZGZtY7GuYKNVCdBpkw&fref=nf
Magdalena Harassek-Jakubiec tworzy biżuterię od niedawna. Niemal każde zdjęcie Jej „dziełek”, jakie widzę, wywołuje uśmiech. Bo są z jednej strony zwyczajne, z dostępnych materiałów i w dostępnych cenach. A z drugiej niezwykłe, bardzo indywidualne, różniące się ogromnie od niby-podobnych, widocznych w wielu sklepach i na licznych stronach internetowych. Magda ma wyjątkowe wyczucie smaku a Jej eksperymenty są delikatne. W efekcie robi bransoletki (jedną już mam!) oraz naszyjniki i kolczyki wyjątkowe, niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju. A przy tym eleganckie, pozbawione zbyt ryzykownej ekstrawagancji i chyba ponadczasowe…

O!tuleni (również ozdobne;-)
https://www.facebook.com/katarzyna.smiarowska.33/about?lst=1422424242%3A100000066170381%3A1512129348
Katarzyna Śmiarowska chroni przed chłodem. I materiałami, i wzorami oraz barwami. Ręcznie wydziergane kamizele, szale, chusty, czapki, rękawiczki, sakiewki… i sama nie wiem co jeszcze. Dla dużych i małych. Kiedy zobaczyłam je pierwszy raz wzbudziły mój zachwyt. I ciągle jestem zachwycona. Umiejętności i gust Kasi sprawiają, że o!tulenie zyskuje inny wymiar. Wielobarwne „zawijasy” pozwalają cieszyć się ciepłem i kolorem. A przytulne szarości pozwalają się nieco ukryć.

Trykot (zdobi, choć nieco inaczej…)
https://www.facebook.com/Trykot/?fref=ts
http://www.trykot.com/page.php?gid=1
Izabela Kot szyje torby, jak sama pisze, „z pasji do szycia i nadmiaru kreatywnych pomysłów”. Wcale nie są trykotowe. Te, które widziałam, to fantastyczne kompozycje z różnego rodzaju płótna. Nietypowego bo grubego, pochodzącego np. z dawnych wojskowych worków. Niektóre z kieszeniami z prawdziwych, skórzanych kabur. Albo z łańcuszkami do zawieszenia na ramieniu. Recycling w świetnym stylu. Także dla panów. Co podkreślam, bo wydaje mi się, że wielu mężczyznom będą się ogromnie podobać a prezent dla faceta zwykle trudniej znaleźć…

Reset (zdobi wnętrza)
https://www.facebook.com/resetpoint/?fref=ts
http://www.sklep.resetpoint.pl/
Agata Hasiak od lat „resetuje” meble i dodatki do wnętrz. Vintage plus współczesność. Od stołów i foteli po kubki i kalendarze. Każdy przedmiot wyjątkowy. Można wyposażyć całe wnętrze lub dodać mu smaku jednym, wyjątkowym akcentem. Można przypomnieć komuś wyjątkowe chwile „z tamtych lat”. Bo Agata ożywia przeszłość i zaprasza ją do naszego „tu i teraz”.

Jeszcze bez nazwy…ale już zdobi wnętrza. I ukrywa skarby;-)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009263659807&fref=ts
Monika Lasota zdobi pudełka. Różne-różniste. Małe, duże, kwadratowe, prostokątne, okrągłe a nawet ażurowe. Mam cudny chustecznik (to takie coś, w czym można ukryć pudełko z chusteczkami higienicznymi) zrobiony przez Monikę. Świetnie wygląda i bardzo cieszy;-) A do tego jest przydatny (nie lubię „zakurzałek”). Wybór zdobienia można powierzyć Monice. Można też wskazać np. barwy czy rodzaj wzoru. I zamówić dowolną liczbę pudełek – od jednego małego po wiele dużych. Na fejsbukowym profilu Moniki znajdziecie również zdjęcia bransoletek i lampek, którym nadała wyjątkowy charakter.

Dziewczyny – Magda, Kasia, Iza, Agata, Monika – gratuluję Wam świetnych pomysłów i trzymam kciuki za liczne sukcesy! A Czytelników zachęcam do obejrzenia i…sami zdecydujcie co potem?
PS. Celowo nie umieszczam zdjęć. Bardzo Was zachęcam do kliknięcia podanych linków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *