Dwulatek sobie radzi

Przecież dopiero parę dni temu zastanawiałam się nad pierwszym postem… A tu dwa lata, blisko 70 postów, coraz lepiej znany fanpejdż na FB i…podwójnie rozbity bank liczby Czytelników!
To ostatnie dotyczy dwóch postów. Pierwszy, sprzed pół roku, to Menedżerka na skraju, tekst przeczytany przez ponad 700 osób! Drugi to Pułapka minimalnego dochodu – całkiem świeża opowieść o sytuacji menedżerów 50+, którą przeczytało blisko 1200 osób. Te liczby to dla mnie wielka frajda (jednak czytacie!;-) oraz podpowiedzi jak i o czym pisać. A także źródło kolejnych inicjatyw.

Odzew na „Menedżerkę…” był jedną z inspiracji do zorganizowania, wspólnie z Fabryką i3, serii otwartych warsztatów zatytułowanych „Biorę rozwój w swoje ręce”. Warsztatów, których Uczestnicy dostali możliwość by zatrzymać się i zastanowić nad swoją przyszłością zawodową i osobistą. Oraz nad tym jak te plany się ze sobą wiążą i które faktycznie warto realizować.
„Pułapka” jeszcze zbiera komentarze ale już widać, że potrzebny jest dalszy ciąg. Co ciekawe pojawiły się osoby, które chcą „maczać palce” w organizowaniu działań nastawionych na badanie i rozwiązywanie problemu. Do konkretów jeszcze sporo myślenia i działania ale będę Was informować.

Tymczasem ciągle szukam nowych tematów i zagadnień, którymi warto się zająć i o których Przyjazny Coaching powinien informować. Wszelkie sugestie mile widziane!!! ?

Serdecznie pozdrawiam wiosennie. Oraz, oczywiście, zapraszam do lektury i do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *